Profesia days

Profesia days je oblíbený a nejnavštěvovanější festival příležitostí v České republice, kde se každoročně sejdou tisíce zájemců o nové pracovní a vzdělávací možnosti.

Firmám nabízí možnost k osobnímu setkání s potenciálními zaměstnanci, podporu značky a zviditelnění firmy. Kromě toho firmy získají okamžitou zpětnou vazbu na nové kandidáty a navážou nové obchodní a profesní kontakty.

Návštěvníci mohou bez stresu a v uvolněné atmosféře promluvit s HR manažery předních zaměstnavatelů, zjistit jeké jsou jejich kariérní možnosti, případně rovnou dohodnout přijímací pohovor.

Festival přináší zajímavé přednášky, workshopy, poradenství zaměřené na nejrůznější aspekty trhu práce  a osobnostního rozvoje.

profesia_days.jpg

Vloni mohli návštěvníci načerpat inspiraci z více než 60 přednášek a na pódiu se vystřídalo přes 40 mluvčích. Ani letos nebude chybět poradenská zóna, možnost otestovat jazykové a IT dovednosti, kariérní poradenství. Na 5 000 m2 výstavní plochy se prezentovalo více než 130 firem.

„Profesia days koncipujeme tak, aby lidi bavil a díky jeho návštěvě něco nového získali – ať už kontakt na perspektivní zaměstnavatele, radu, jak dále rozvíjet svou kariéru, pomoc při řešení problému v pracovní oblasti, anebo jen inspirativní podnět.“

Profesia days se bude již tradičně konat v areálu PVA Expo Praha v Letňanech a to ve dnech 23. – 24.10.2019.

Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Organizátorem veletrhu je společnost Profesia CZ, spol. s r.o., provozovatel pracovního portálu Profesia.cz. Nad akcí převzaly záštitu Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ministerstvo práce a sociálních věcí a také Svaz průmyslu a dopravy. 

Další informace naleznete na www.profesiadays.cz

Registrace na: https://registrace.profesiadays.cz/

Vloženo: 10.9.2019 | Pavel Dvořák | Přečteno: 322 x

 

Magistrát hl. m. Prahy © 2007