Vyhlášení vítězů 6. ročníku soutěže PHOTOCONTEST

Soutěž v digitální fotografii PHOTOCONTEST je součástí rozsáhlého vzdělávacího projektu PHOTOBASE určeného studentům středních škol a žákům 2. stupně základních škol celé České republiky.

PHOTOBASE, jehož organizátorem je Gymnázium Oty Pavla v Praze 5, zahrnuje celorepublikovou fotografickou soutěž PHOTOCONTEST zakončenou výstavou v Novoměstské radnici, letní školu fotografování PHOTOCAMP a sekci CODEED, zajišťující kempy programování.

P9030071.jpg

Projekt probíhá pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy.

Letošního ročníku se účastnilo 734 studentů z rekordních 119 škol celé České republiky. Odborná porota ohodnotila 1607 soutěžních fotografií a pracovala v tomto složení: Ivan Látal, Jan Neubert, Ivan Bárta, Milan Hospodka  a pedagogové Pavlína Krupová a Zdeňka Veselá.

Výstava nejlepších fotografií 6. ročníku soutěže PHOTOCONTEST se uskuteční od 22. března do 1. dubna 2018 denně (kromě pondělí) od 10 do 18 hod., Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2.

Více informací najdete na www.photobase.cz

RNDr. Jana Hrkalová, ředitelka Gymnázia Oty Pavla

sekretariat@gop.cz

Pořadatel:       Gymnázium Oty Pavla, Loučanská 520, 153 00 Praha 5-Radotín

Partneři:     ELVIRA, spol. s r. o., ABC3D, Jazyková agentura Channel Crossings,

Nikon CEE GmbH, RATIO s.r.o

Mediální partneři: Český rozhlas Regina, FotoVideo, Week of Life

Vítězové 6. ročníku PHOTOCONTEST podle kategorií

SŠ - I. Portrét

1. místo Vendula Spáčilová, Střední škola uměleckomanažerská, Brno „Ve stínu pruhů“

2. místo Štěpánka Weyrová, Střední škola Brno, Charbulova 106, „Americká krása“

3. místo Petr Vaněk, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1, „Čínský rybář“

SŠ - II. Strom

1. místo Hana Dittrichová, Střední škola Brno, Charbulova 106 „Samota“

2. místo Adéla Hrubá, Střední škola uměleckomanažerská, Brno, „V architektuře“

3. místo Sára Křivánková, OA, SZŠ, SOŠS Jihlava, „Odraz“

SŠ - III. Reportáž

1. místo Petr Vaněk, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1, „Betonová džungle“

2. místo Vojtěch Žáček, Střední škola uměleckomanažerská, Brno, „Los Angeles tour“

3. místo Sára Křivánková, OA, SZŠ, SOŠS Jihlava, „Zabijačková“

ZŠ - I. Portrét

1. místo Aneta Omastová, ZŠ T.G. Masaryka, Sušice, „Pozor“

2. místo Eliška Cejnarová, Základní umělecká škola, Černošice, „Duše v předtuše“

3. místo Kristýna Kočí, ZŠ Jungmannovy sady, Mělník, „Bratr“

ZŠ - II. Strom

1. místo Eliška Chalupová, ZŠ Jindřicha Matiegky, Mělník, „Dobrá cesta lemovaná stromy“

2. místo Aneta Omastová, ZŠ T.G. Masaryka, Sušice, „Strom a kamarádka“

3. místo Eliška Čuntová, Gymnázium, ZŠ a MŠ Hello, Ostrava-Poruba, „Čárový kód lesa“

ZŠ - III. Reportáž

1. místo nebylo uděleno

2. místo Adéla Pivková, Základní škola Alšova 1123, Kopřivnice, „Malý hokejista“

3. místo Aleš Vladyka, ZŠ Chrudim, ul. Dr. J. Malíka 958, „Futsal“

Vítězná škola: Střední škola Brno, Charbulova 106

Absolutní vítěz: Aneta Omastová, ZŠ T.G. Masaryka, Sušice

Studenti, kteří postoupili do finálového kola a mají vystavené fotografie

SŠ - I. Portrét

Vítek Šmahel, Střední škola oděvní a služeb, Vizovice

Petra Veselá, Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram

Veronika Vlachová, Střední škola uměleckomanažerská, Brno – Židenice

Aneta Voborná, Střední škola Brno, Charbulova 106

Jana Zavadilová, Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava   

Adam Bartoš, Střední škola oděvní a služeb, Vizovice

Anna Gajdošíková, Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Štěpánka Parvová, Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

Vendula Spáčilová, Střední škola uměleckomanažerská, Brno

Terezie Tyllová, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1

Petr Nedoma, OA, SZŠ, SOŠS Jihlava

Hana Dittrichová, Střední škola Brno, Charbulova 106

Adam Bláha, Gymnázium Čelákovice

Filip Kroutil, VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb, Strakonice

SŠ - II. Strom

Nikola Řezáčová, SUPŠ Jihlava - Helenín

Pavlína Střížová, Střední škola Brno, Charbulova 106

Iveta Flidrová, Střední škola Brno, Charbulova 106

Natálie Hedlová, Střední škola Brno, Charbulova 106

Jan Urban, Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice

Nikol Fabianová, Střední škola oděvní a služeb, Vizovice

Tomáš Junga, Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

Matěj Kryštof Řešátko, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1

Anna Dadová, Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice

Eliška Kosová, Střední škola Brno, Charbulova 106

SŠ - III. Reportáž

Leona Syslová, Střední škola Brno, Charbulova 106

Nela Psotová, SPŠ sdělovací techniky, Panská 3, Praha 1

Vendula Spáčilová, Střední škola uměleckomanažerská, Brno

Štěpánka Parvová, Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba

ZŠ - I. Portrét

Eliška Cejnarová, Základní umělecká škola, Černošice

Nikol Škvařilová, Základní škola a Mateřská škola, Vranovice

Aneta Omastová, Základní škola T.G. Masaryka, Sušice

Mikuláš Bradáček, Základní škola Mníšek pod Brdy

ZŠ - II. Strom

Adéla Kutilová, Základní škola a Mateřská škola, Rájec-Jestřebí

Eliška Štveráková, Základní škola Jindřicha Matiegky, Mělník

Anna Hanáčková, Gymnázium Ostrov

ZŠ - III. Reportáž

Veronika Šubová, Základní škola Jungmannovy sady, Mělník

Tereza Špačková, Základní škola Alšova 1123, Kopřivnice

P9030030.jpg

Vloženo: 28.3.2018 | Pavel Dvořák | Přečteno: 2024 x

 

Magistrát hl. m. Prahy © 2007