UPOZORNĚNÍ PRO ŠKOLY K MIMOŘÁDNÉMU ŠETŘENÍ MŠMT - COVID5

  Určeno ředitelkám a ředitelům základních škol, středních škol a konzervatoří

  V souvislosti s vývojem epidemické situace je ze strany Ministerstva zdravotnictví České republiky zvažováno opakování screeningového testování v základních školách, středních školách a konzervatořích v následujícím období.

  Přestože není zatím určen přesný termín, je nutné aktualizovat údaje, a proto si Vás dovolujeme požádat o účast v mimořádném šetření spočívajícím v předání dvou údajů nezbytných pro efektivní zajištění případné další distribuce antigenních testů z úrovně státu školám.

  Konkrétně se jedná o informaci o

  - aktuálním zůstatku antigenních testů, které Vám v letošním kalendářním roce byly z úrovně státu distribuovány (souhrnně v rámci všech kol distribuce), a

  - počtu dětí a žáků, které by bylo nutné testovat v rámci jednoho termínu plošného screeningu (tj. počet všech dětí v přípravné třídě základní školy a v přípravném stupni základní školy speciální, všech žáků v základní škole a všech žáků v prezenční formě vzdělávání ve střední škole a konzervatoři – pokud tito nemají výjimku z testování (např. očkovaní nebo ti, kteří prodělali onemocnění v předchozích 180 dnech).

  Mimořádné šetření proběhne standardně v systému sběru dat Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na adrese https://sberdat.uiv.cz/login. Dotazník naleznete pod tlačítkem „Dotazník COVID 5“ nejpozději ve středu 6. 10. 2021, údaje pak bude nezbytné vyplnit nejdéle do úterý 12. 10. 2021 12 hodin.

   

  Zdroj: MŠMT

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Vloženo: 07.10.2021 | Mgr. Stanislav Beldík | Přečteno: 142 x

   

  Magistrát hl. m. Prahy © 2021