SCHOLA PRAGENSIS 2020

banner_web_schola_02_2020.jpg

25. ročník veletrhu školství a vzdělávání v hlavním městě Praze

Hlavní město Praha zve širokou veřejnost na 25. ročník veletrhu vzdělávání, přehlídky středních a vyšších odborných škol a vzdělávacích institucí a v neposlední řadě na prezentaci oborů vzdělání pražských středních a vyšších odborných škol, který se bude konat ve dnech 26. až 28. listopadu 2020 v Kongresovém centru Praha.

Veletrh vzdělávání SCHOLA PRAGENSIS je určen zejména žákům základních škol, jejich rodičům a ostatním zájemcům o studium na středních školách všech typů. Školy zřizované hlavním městem Prahou i jinými subjekty zde prezentují nejen své instituce, ale i výsledky své práce, a to jak v oblasti pedagogické, tak i v oblastech zájmových činností. Potencionální zájemci o studia na vybrané škole se mohou v reálu přesvědčit, co daná škola nabízí, a mají i možnost porovnání s jinými školami na jednom místě. Široká veřejnost zde získává obraz o studijních nabídkách v hlavním městě Praze.

Veletrh Schola Pragensis se rovněž zaměřuje na celoživotní vzdělávání, kdy školy samotné prezentují širokou nabídku kurzů, rekvalifikací, seminářů a workshopů.

Veletrh bude tradičně doplněn o doprovodný program obsahující vzdělávací aktivity pro učitele, prezentaci zaměstnavatelů, soutěže pro veřejnost a další. Rovněž budou v rámci veletrhu prezentovány školy, které jsou v rámci České republiky jedinečné – je očekávána účast Vojenské střední školy a vyšší odborné školy Ministerstva obrany v Moravské Třebové i Střední rybářské školy a Vyšší odborné školy vodního hospodářství a ekologie.

Aktivity veletrhu Schola Pragensis jsou v souladu s aktivitami a opatřeními Krajského akčního plánu vzdělávání v hlavním městě Praze.

SOUTĚŽ PRO ŠKOLY - NEJLEPŠÍ NÁVRH PLAKÁTU - INFO ZDE!

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/15_002/0000289

ikona_instagram.jpg

 logo_facebook_2.jpg

Vloženo: 06.02.2020 | Aktualizováno: 20.02.2020 | Pavel Dvořák | Přečteno: 2963 x

 

Magistrát hl. m. Prahy © 2021