Projekt Kraje pro bezpečný internet


  Soutěžní kvíz Kraje pro bezpečný internet pokračuje i po prázdninách!

  Kraje pro bezpečný internet


  Stejně jako před prázdninami si žáci a studenti základních a středních škol mohou na webových stránkách www.kpbi.cz (Kraje pro bezpečný internet – KPBI) prostudovat e-learningové kurzy na stále aktuálnější téma bezpečné práce na internetu a zapojit se do soutěžního kvízu o věcné ceny od společnosti Microsoft, s r.o., GORDIC a sdružení CZ.NIC.

  Současně se mohou zapojit do náročnějšího Kvízu PLUS, který je určen zkušenějším a zvídavějším studentům. I zde mohou studenti získat hodnotné ceny.

  Stejně jako v minulých ročnících, tak i letos oceníme školy s největším počtem úspěšných absolventů soutěžního kvízu hezkou cenou.

  Soutěž trvá do 31. října 2017.

  Také dospělí si mohou ověřit své znalosti ve znalostním kvízu. V rámci projektu KPBI vznikly  e-learningové kurzy pro dospělé (rodiče, pedagogy), kteří se mohou dozvědět více informací o tomto tématu. Na stránkách www.kpbi.cz jsou i videa pro seniory.

  Kontakt pro získání podrobnějších informací:
  Ing. Renata Tomanová, koordinátorka projektu za kraj Hl. m. Praha z odboru informatiky MHMP email: renata.tomanova@praha.eu, tel.: 236 002 660.

  Kraje pro bezpečný internet

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Vloženo: 10.10.2017 | Mgr. Stanislav Beldík | Přečteno: 4710 x

   

  Magistrát hl. m. Prahy © 2021