Tematický monitoring "Touha poznávat"

  Dům zahraniční spolupráce pořádá konferenci na téma "Touha poznávat", která monitoruje mezinárodní vzdělávací projekty programu Erasmus+.

  Cílem konference je především monitorovat běžící projekty, které se realizují v rámci programu Erasmus+. Na akci zazní odborné příspěvky na téma konference a účastníci budou mít možnost zapojit se do diskuze s řešiteli mezinárodních projektů. Odpolední část programu bude zaměřena na tematické workshopy věnující se tématu společenské odpovědnosti organizace v projektech Erasmus+.

  Konference může být přínosná a inspirativní pro řešitele mezinárodních vzdělávacích projektů, pro pedagogické pracovníky na všech úrovních, pro pracovníky ministerstev a místních samospráv a dalším, kteří se chtějí dozvědět více o programu Erasmus+ a výsledcích mezinárodní spolupráce v oblasti formálního i neformálního vzdělávání.

  Konference je přístupná zdarma všem řádně registrovaným účastníkům. Registrační formulář naleznete níže na stránce. V rámci registračního formuláře vyplňte prosím také, o který z odpoledních workshopů máte zájem.

  Je možné si vybrat z workshopu zaměřeného na téma Vzdělávací projekty a ekologie a Efektivní využívání finančních prostředků v projektech Erasmus+.

  Další informace ZDE.

  Místo konání:

  IRIS HOTEL EDEN
  Vladivostocká 1540/2
  100 00 Praha 10

  Začátek akce: 16. 6. 2016 10:00

  Konec akce: 16. 6. 2016 15:30

  Kapacita: 100

  Program ke stažení

  Pozvánka

  Vloženo: 02.06.2016 | Pavel Dvořák | Přečteno: 3850 x

   

  Magistrát hl. m. Prahy © 2021